Past Coordinators
2021 - 2022
Natalia Chorzepa - Bryn Mawr College
Emily Kobus - University of Vermont
Clare McGeever - Bates College
Olivia Robertson - Roger Williams University
Michael Vignone - Penn State
2020 - 2021
Ting Fischer - Marist University
Jasmine Metcalf - UCONN
Alexandra Ross - UMass Amherst
Gina Scalaro - Sacred Heart University
Connor Therrien - University of Miami
2019 - 2020
Salvatore Cultrera - UCONN
Audrey Jankovich - Springfield College
Emma Roski - UCONN
Anna Sarrazin - Bates College
Dawson Trotman - University of Michigan
2018 - 2019
Christian Damiana - American University
Maya Patel - UCONN
Suhanee Patel - Southern Connecticut State University
Nicole Pinto - UCONN
Aidan Rich - Plymouth State University
2017 - 2018
James Christoldous - UCONN
Sarah Crabtree - Emerson College
Morgan O'Connor - Siena College
Hetal Patel - University of Southern California
James Wicander - UMASS-Amherst
2016 - 2017
Kara Boninsegna - Quinnipiac
Bridget Fox - Marist
Haley Hauptfeld - WPI
Theo Reed - Lipsicomb
Zoe Zimber - University of Hartford
2015 - 2016
Matthew Barden - Quinnipiac University
Mackenzie Bowen - Catholic University of America
Angie Perrone - Bryant University
Ethan Hansen - UCONN
Emily Gombotz
2014 - 2015
Skylar Korn
Megan Carroll
Gabby Strain
Kevin Kennure
2013 - 2014
Tim Synnott
Henry Courchaine
Rachel Chapman
James Dwyer
Brian Thomas
2012 - 2013
Ryan Marquis
Kim Caplik
Stefanie Parillo
Meghan Foy
Michael Lisitano
2011 - 2012
Chelsea Farrington
Garrett Daigle
William Cavedon
Kimberly Bosse
2010 - 2011
Nick Crenella
Jennifer Flannery
Carley Calafiore
Kaitlyn Synnott
Caitlyn Budnick
2009 - 2010
Victoria Daigle
Ed Courchaine
Maggie Doyle
Tim King
Michelle Wnuk
2008 - 2009
Breana Vessichio
Sean Orzolek
Erica Barnes
Carson Collier
Sarah Schaller
2007 - 2008
Veronica Putvain
Robert Salerno
2006 - 2007
Jonathan Schaller
Kirsten Johnson
Kevin McCormack
Toni Rauseo
Mike D'Amato
2005 - 2006
Paul Griswold
Mike Crowe
Kelly Humes
Dan Agostinucci
Jen Riccio
2004 - 2005
Andrea Agostinucci
Hilary Oziomek
Ron Chapman
Katie Doyle
Michael Arciszewski
2003 - 2004
Christopher Green
Tricia Burnham
Page Czepiega
Lauren Porter
Christine Alicea
2002 - 2003
Matt Powell
Adam Tulin
Amanda Portal
Valerie Blais
2001 - 2002
Rebecca Barrett
Jill Esernia
Scott Potanka
2000 - 2001
Robyn Bryers
Patrick Mahoney
John Tedesco
1999 - 2000
Adam Grabowski
Michael Besenyei
Kathryn Payette
1998 - 1999
Kevin Boryczki
Leslie Miller
John McCabe
1997 - 1998
Amanda Mitchell
Kristina Peterson
Michael Payette